+38 (067)483 35 88

Дератизація: знищення мишей в Одесі

боротьба з щурами

Найбільш поширений вид гризунів з числа мешкаючих в Одесі – домова миша. Вони мають сіре забарвлення, а довжина тіла дорослої особини становить від 5 до 10 см, приблизно половина з яких припадає на хвіст. Часто миші поселяються в житловому приватному будинку, квартирі, на складі або на виробництві. У теплий сезон вони нерідко вибираються з будівлі і тимчасово поселяються в саду, на подвір’ї, в городі. Але під час перших холодів ці паразитичні гризуни повертаються назад в людські приміщення.

При теплій погоді виявити мишей в житлі важко, оскільки вони вдень ​​знаходяться в норах, вибираючись з них лише під час темряви. Але деякі непрямі ознаки дозволяють запідозрити наявність в будинку мишачої популяції.

У число цих ознак входять:

 • мишачі фекалії;
 • специфічні шуршащі звуки;
 • маленькі дірки в стінах в кутах;
 • пошкодження стін, меблів, упаковок продуктів харчування.

Ці явища мало приємні, тому боротьба з мишами повинна бути розпочата негайно в разі їх виявлення.

Професійне знищення мишей – послуга нашої компанії

Pestro – спеціалізована фірма, 8 років надає таку послугу, як дератизація (знищення мишей Одеса) в житлових і нежитлових приміщеннях. Ми застосовуємо випробувані часом методи, в т. ч. сертифіковані спеціальні препарати, повністю безпечні для людей і домашніх вихованців при їх правильному застосуванні.

Головні засоби для знищення мишей – приманки, що містять отруйні препарати. Такі приманки часто мають вигляд брикетів, в яких знаходяться, крім отрути, різні добавки для поліпшення смаку і запаху, здатні заманювати гризунів. Найбільш ефективні приманки з зерном, що містить небагато вологи. Їх розміщують в місцях найбільшої концентрації мишей.

Спеціалізовані отрути здійснюють на мишей задушливий вплив. Після вживання такого токсичного складу миша відчуває потребу вийти з нори і, зробивши це, вмирає. В результаті труп шкідника стає легше виявити. Адже в разі загибелі миші в малодоступному місці її труп, розкладаючись, буде джерелом дуже неприємного запаху.

За допомогою таких методів наші професіонали зможуть вивести мишей приблизно за 2 тижні. Крім хімічної обробки, ми додатково застосовуємо пастки і пристрої для винищення мишей. Після досягнення бажаного ефекту (дератизація квартири) необхідна додаткова профілактика для виключення ризику появи шкідників знову. Сюди відносяться герметизація дірок, створених мишами, і рекомендації власникам приміщень щодо підтримки правильного санітарного стану.

Відгуки клієнтів

Наші переваги

Здійснюючи послугу знищення мишей, ми використовуємо професійні методи, що дозволяють нам бути впевненими в повному винищуванні цих гризунів у Вас вдома або в Вашому складському або промисловому приміщенні за гранично короткий час без жодних незручностей. Але в разі, якщо не всі миші будуть ліквідовані, ми виконаємо процедуру знову, причому повторна дератизація буде абсолютно безкоштовною.

 

Інші наші переваги:

 • Гарантуємо швидкий і надійний результат через пару тижнів.
 • Інформуємо клієнта про використовувані методи, за допомогою яких проводиться дератизація.
 • Використовуємо нове обладнання і найбільш ефективні препарати.
 • Можемо виїхати в будь-який зручний час доби для клієнта.
 • З нами забезпечена ефективна дератизація приміщень будь-якого роду. Ціна послуг компанії може приємно здивувати.

Безкоштовна консультація

Введіть телефон і ми зателефонуємо Вам

Дізнайтеся подробиці по телефону, це Вас ні до чого не зобов'язує.

Найпоширеніші запитання про знищення мишей

 1. 1
  Чи допоможе ваша одна обробка від мишей?

  Дератизація мишей Одеса. Одна обробка при винищуванні гризунів – це не прийнятно! Мінімум за 3-4 відвідування можна стійко стверджувати, що робота проділу якісно.

  обробка №1 – моніторинг, визначення методу і стратегії винищення гризунів
  обробка №2 – застосування засобів знищення
  обробка №3 – контроль ходу винищувальних заходів
  обробка №4 – моніторинг на відсутність слідів життєдіяльності

 2. 2
  Яка кількість часу займає одне відвудування при обробці від мишей?

  Кожне відвідування при знищенні мишей в приміщенні вимагає від 30 хв. до 1,5 години в залежності від призначення і зараженості об’єкта.

 3. 3
  Як готуватися до приходу спеціаліста по боротьбі з мишами?

  Специфічна підготовка не потрібна!

 4. 4
  Яким метод дератизації мишей вибрати?

  Дератизація (Одеса) мишей – це комбінований метод: хімічний та механічний (отруєння та відлов). Комбінація цих двох методів боротьби з гризунами, дає найкращі результати.

 5. 5
  Де мені знаходитися під час знищення мишей?

  Де вам буде зручно, при роботі з гризунами немає вимог до відсутності людей в приміщенні.

 6. 6
  Чи надаєте ви гарантію на знищення мишей?

  Так, буде письмова гарантія терміном 3 місяці, щоб ви могли переконатися в якості виконаної роботи (без прихованих умов і дрібного шрифту).

SWITCH THE LANGUAGE