+38 (067)483 35 88Показати номер

Дезінсекція: знищення клопів в Одесі — боротьба з клопами з гарантією!

Знищення клопів за 1 годину — боротьба з клопами з гарантією!
Методы борьбы с клопами

Знищення клопів є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої служби в Одесі. І ми гарантуємо високу якість виконання поставленого завдання. Переваги співпраці з нами очевидні:

 • Досвід роботи в Одесі 10 років. У нашій команді працює фахівець Євген Матрос, який має величезний досвід боротьби з клопами, і може підібрати рішення для будь-якого випадку. Ми не використовуємо застарілі методи дезінсекції клопів, застосовуючи тільки надійні і сучасні засоби;
 • Безпека. При обробці ми користуємося відповідними екотехнологіями і низькотоксичними біоцидами, що роблять обробку безпечною як для людей, так і для тварин;
 • Гарантія якості;
 • Чистота. Прибирання після обробки не потрібне, так як ми використовуємо мікрокапсульовані засоби від клопів;
 • Швидкість. Якщо ви подаєте заявку сьогодні, то вже завтра наші фахівці можуть приступити до виконання завдання. Обробка приміщення займає до 2 годин.

Ціна на послуги

– Ціна на дезінсекцію від клопів в квартирі: 2 540 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

Ми рекомендуємо купити дві обробки з інтервалом 10-14 днів.

Акція діє з 01 по 30 серпня 2022 г. Ціна обробки без знижки 3180 грн.

Перевіряйте досвід і компетентність тих, кого слухаєте або кому плануєте довірити свій будинок і здоров’я вашої сім’ї.

Адже вибирати, в кінці кінців, тільки Вам!

Відгуки клієнтів

Проверенный
Коротко напишу .Профиссионалы своего дела.Огромное спасибо!
Андрей Гоменюк
Андрей Гоменюк
18. август, 2020.
Проверенный
Была огромная проблема с тараканами,заказывали уничтожение этих паразитов.наши мучение закончились после посищение ребят.огромное Спасибо
Юлия Сардарова
Юлия Сардарова
25. июнь, 2020.
Проверенный
Заказывали уничтожение тараканов, сработали ребята очень хорошо!Респект
Bentley
Bentley
25. июнь, 2020.
Проверенный
Професіоналізм, пунктуальність, результат. Мали проблеми з мурахами. Більше проблеми немає. Задоволені. Рекомендуємо!
Blaxie Barbers
Blaxie Barbers
19. май, 2020.
Проверенный
Проводили дезинсекцию от клопов, до этого пробовали сами.Не выходило, ребята все решили.ОГРОМНОЕ СПАСИБО СПИМ СПОКОЙНО!
Юра Топалов
Юра Топалов
28. март, 2020.
Проверенный
Провели дезинсекцию все гуд!травили тараканов!СПАСИБО
Дмитрий Дюльгер
Дмитрий Дюльгер
28. март, 2020.
Проверенный
Ребята проводили дезинсекцию от клопов!Все на очень высоком уровне!МЕГО БОЛЬШОЕ СПАСИБО)))
Инна Сивакова
Инна Сивакова
19. март, 2020.
Проверенный
Пару раз ошиблись,с выбором компаний по дезинсекцый.Нашли ребят,профи своего дела.Провели нам дезинсекцыю от клопов,все очень хорошо.
Алексей Барсуков
Алексей Барсуков
8. март, 2020.
Проверенный
Не бывает дизенсекцый от клопов ЗА ТРИ КОПЕЙКИ ,.все качественное стоит денег.
Владислав Крижанський
Владислав Крижанський
6. март, 2020.
Проверенный
Заказывал дезинсекцыю от тараканов, все сраслось, дорого но все Вери бютифол)))))
BIGZLO
BIGZLO
6. март, 2020.

Препарати і сертифікати

Провекта
санітарне заключення
Лямбдацид 100 КС
санітарне заключення

Методи знищення клопів

Хімічне знищення інсектицидами є головним методом, використовуваним для боротьби з клопами в Одесі. У своїй роботи фахівці використовують метод обприскування, яким обробляються гнізда і місця проживання комах. При обробці від клопів використовується тільки зареєстровані інсектицидні засоби, які дозволені для виконання цього завдання. При цьому кожен препарат індивідуальний. Тому вкрай важливо дотримуватися техніки безпеки при роботі з ними. Що стосується використання в побутових умовах, то на сьогоднішній день існує засіб «Провекта», який вважається максимально безпечним для здоров’я мешканців будинку.

Борьба с клопами в квартире

Види клопів

На даний момент вивчено близько 100 видів клопів, найпоширенішим серед яких вважається Cimex lectularius L., найчастіше зустрічається в житлових будинках. Цей клоп поширений на всій території України.

Биология клопов

Біологія клопів

Постільні клопи відносяться до гематофагів, тобто харчуються кров’ю за допомогою ротового апарату, що має вигляд стилета. Швидкість пересування клопа складає 1-1,5 метра на хвилину, а швидкість розмноження просто неймовірна. Що створює додаткові проблеми. Розвиток личинок займає максимум 9 днів, при цьому личинки максимально можуть перебувати без їжі до 150 днів. В цілому клопи мають високу витривалість практично в будь-яких умовах, тому для знищення клопів є потреба у професійному підході.

Укуси клопів

Укуси клопів

Постільні клопи є провокаторами безлічі алергічних реакцій у людей, тяжкість яких залежить від індивідуальної чутливості людини. При розчісуванні місця укусу в організм проникають додаткові інфекції.

Якщо концентрація клопів в квартирі досить велика, то це може спровокувати в людини навіть серйозний залізодефіцит. Особливо сильно страждають літні люди і маленькі діти. В цілому через укуси клопів у людини може сильно падати імунітет.

Небезпека клопів

Клопи є досить серйозною проблемою для 49 держав світу, так як їх негативний вплив на організм людини досить великий. Клопи є переносниками широкого спектру інфекцій, які передаються через їх екскременти і слину. При контакті з клопами людина має всі шанси заразитися гепатитом В. При цьому характерно, що факт передачі за допомогою укусу не доведений. Тому велика ймовірність, що людина може заразитися, просто вдихаючи повітря, в якому міститися частинки екскрементів клопів.

Профілактична боротьба з клопами

Профілактичні заходи вкрай важливі для кожної людини, яка піклується про своє здоров’я і здоров’я своєї родини. Для якісного здійснення профілактики необхідне здійснення широкого спектру санітарно-гігієнічних заходів, таких як:

 • Якісний ремонт. Важливо регулярно проводити профілактичний ремонт, усуваючи щілини і тріщини, які можуть стати місцями скупчення клопів;
 • Прибирання. У приміщенні необхідне проведення регулярного прибирання;
 • Перевірка приміщення. Всі ті місця, які можуть стати місцями для проживання клопів. Необхідно регулярно перевіряти. Найчастіше це спальні місця, м’які меблі, різні килими і покривала, а також всілякі щілини;
 • Перевірка антикваріату. Всі предмети антикваріату, незалежно від їх призначення, необхідно ретельно перевіряти;
 • Перевірка одягу «секонд-хенд»;
 • Огляд речей після відпочинку.

Дотримання простих профілактичних правил дозволить уникнути зараження будинку клопами. Якщо ж воно вже відбулося, то не варто намагатися вирішити проблему своїми силами, а необхідно скористатися допомогою професіоналів.

Найпоширеніші запитання про знищення клопів

 1. 1
  Чи допоможе одна ваша процедура дезінсекції від клопів?

  Дезінсекція клопів – трудомісткий процес, в ході якого знищити дорослих постільних клопів в Одеській квартирі з однією обробки можливо, але на яйця це не вплине. Ми рекомендуємо обробляти приміщення два рази з інтервалом 10-12 днів. У цьому випадку можливо усунути усі стадії розвитку клопів.

 2. 2
  Скільки часу триває процедура знищення клопів?

  Дезінсекція квартири від клопів займає близько 1-1,5 години в залежності від площі кімнат і кількості спальних місць.

 3. 3
  Через скільки часу можна буде заходити в квартиру після травлі клопів?

  Через 2 години після завершення травлі та провітрювання, ви можете заходити в квартиру без обмежень.

 4. 4
  Чи буде запах після ваших заходів винищення постільних клопів?

  Запаху не буде, ми не працюємо інсектицидами на органічних розчинниках, які погано пахнуть. Застосовуємо тільки мікрокапсульовані препарати – вони без запаху.

 5. 5
  Як підготуватися до приїзду дезінсектора?

  Відсунути невелики за габаритами меблі від стін і протерти зону плінтусу вологою ганчіркою. Постіль зняти зі спальних місць і попрасувати з температурою води вище 40 градусів. Видалити з квартири дітей і тварин на час обробки і 2 години після неї.

 6. 6
  Чи надаєте гарантію на дезінсекцію від клопів в Одесі?

  Ні.

SWITCH THE LANGUAGE