+38 (067)483 35 88Показати номер

Дератизація: знищення щурів в Одесі – комплексна боротьба зі щурами!

боротьба з пацюками

Як рід гризунів щури налічують понад 60 видів. Але говорячи про знищення щурів в Києві і профілактику їх присутності в безпосередній близькості від людини, ми маємо на увазі боротьбу з практично скрізь поширеними сірими щурами у нашому місті. Це синантропи, тваринні організми, що залежать від способу життя людини, що проникають в її житла для пошуку їжі, облаштування притулків та розмноження. Так, в одному з найбільших міст України, Одесі, сірий щур зустрічається в багатоквартирних будинках і приватному секторі, на підприємствах харчової промисловості, в підземних міських спорудах. Тобто там, де вони можуть отримати найкращі умови для життя і зростання популяції.

Досить великий гризун викликає у людини велику ворожість своїм зовнішнім виглядом, а також ненажерливістю, безстрашністю, здатністю проникати в будинок через малесенькі отвори біля труб і плінтусів. Тому при виявленні неприємного сусідства відразу виникає потреба в дератизації квартири, проведенні комплексу заходів зі знищення щурів.

боротьба з пацюками

Профілактика – кращий захист

Це висловлювання справедливо не тільки для небезпечних захворювань. Щоб житлові приміщення залишалися недосяжними для гризунів, підходить для роботи метод будівельно-технічної профілактики. Це ряд попереджувальних заходів, що запобігають появі щурів на об’єкті. Це дешевше і ефективніше, ніж виводити вже міцно влаштувалися і швидко зростаючі сімейства тварин.

Відгуки клієнтів

Проверенный
Коротко напишу .Профиссионалы своего дела.Огромное спасибо!
Андрей Гоменюк
Андрей Гоменюк
18. август, 2020.
Проверенный
Была огромная проблема с тараканами,заказывали уничтожение этих паразитов.наши мучение закончились после посищение ребят.огромное Спасибо
Юлия Сардарова
Юлия Сардарова
25. июнь, 2020.
Проверенный
Заказывали уничтожение тараканов, сработали ребята очень хорошо!Респект
Bentley
Bentley
25. июнь, 2020.
Проверенный
Професіоналізм, пунктуальність, результат. Мали проблеми з мурахами. Більше проблеми немає. Задоволені. Рекомендуємо!
Blaxie Barbers
Blaxie Barbers
19. май, 2020.
Проверенный
Проводили дезинсекцию от клопов, до этого пробовали сами.Не выходило, ребята все решили.ОГРОМНОЕ СПАСИБО СПИМ СПОКОЙНО!
Юра Топалов
Юра Топалов
28. март, 2020.
Проверенный
Провели дезинсекцию все гуд!травили тараканов!СПАСИБО
Дмитрий Дюльгер
Дмитрий Дюльгер
28. март, 2020.
Проверенный
Ребята проводили дезинсекцию от клопов!Все на очень высоком уровне!МЕГО БОЛЬШОЕ СПАСИБО)))
Инна Сивакова
Инна Сивакова
19. март, 2020.
Проверенный
Пару раз ошиблись,с выбором компаний по дезинсекцый.Нашли ребят,профи своего дела.Провели нам дезинсекцыю от клопов,все очень хорошо.
Алексей Барсуков
Алексей Барсуков
8. март, 2020.
Проверенный
Не бывает дизенсекцый от клопов ЗА ТРИ КОПЕЙКИ ,.все качественное стоит денег.
Владислав Крижанський
Владислав Крижанський
6. март, 2020.
Проверенный
Заказывал дезинсекцыю от тараканов, все сраслось, дорого но все Вери бютифол)))))
BIGZLO
BIGZLO
6. март, 2020.

Що робити, якщо щури вже живуть і розмножуються

«Бити на сполох» і робити радикальні заходи можна вже після першого сірого щура, поміченого в будинку. Небезпека в тому, що ці гризуни не живуть одні. Колонія може налічувати десятки і сотні особин. Вони легко виживають у воді, добираючись до людини по системі каналізації. Що найголовніше: при наявності відповідних умов самка пацюка круглий рік приносить приплід.

Кількість виводків на рік досягає 5, а число дитинчат в одному виводку – 12. Знову завагітніти самка може вже через 1 місяць після пологів.

Щури стійкі до будь-яких методів відлякування. Якщо вони вже присутні в приміщенні, вигнати їх звідти вкрай складно. Особливості способу життя та уподобання в харчуванні враховує фахівець з дератизації приміщень, вибираючи, яким чином і в якому порядку починати боротьбу з гризунами. Навіть біологи говорять про високий ступінь інтелекту і стійкості психіки у цих гризунів. Тому значення має все: місце проживання, наявність опалення і доступних продуктових запасів, стан будівлі і частота зустрічей з тваринами в денний і нічний час.

боротьба з пацюками

Знищення щурів: комплекс заходів

Знищення щурів починається з обробки території, прилеглої до зараженої гризунами будівлі. Це обов’язкове правило, яким повинні керуватися спеціалізовані служби і відповідальні особи комерційних об’єктів.

Проведення обробки в будівлях без урахування прилеглих територій зводить «нанівець» всі зусилля зі знищення щурів. Це слід враховувати при складанні техзавдання для санітарних служб.

 

Боротьбу з гризунами ведуть наступними способами:

 • механічним – встановлення пасток;
 • хімічним – шляхом розкладки отруйних препаратів;
 • профілактичним – встановлюючи бар’єри у вигляді металічних сіток, за допомогою регулярного огляду прилеглої території, створення несприятливих умов для життя і розмноження гризунів;
 • змішаним – представляє собою комбінацію перерахованих методів.

Щоб винищення пацюків було на 100% ефективним, необхідно врахувати 2 фактори: регулярність і достатню площу обробок. Як показує практика, обробка зовнішнього периметра укупі з заходами всередині приміщень багаторазово підвищують успішність дератизації та запобігають повторному зараженню гризунами найближчим часом.

боротьба з пацюками

Як діє співробітник служби дератизації

Після отримання заявки фахівець проводить первинне обстеження, куди входить огляд прилеглої території, житлових, виробничих та підсобних приміщень, а також опитування співробітників або мешканців. Він виявляє ознаки присутності щурів, враховує умови, що склалися і вирішує, в якому порядку проводити винищувальні заходи.

Робота профільних служб по боротьбі з гризунами ускладнюється, якщо до подачі заявки проводилися самостійні спроби вивести шкідників.

Розумні і обережні пацюки здатні запам’ятовувати небезпечні моменти і в майбутньому обходити стороною. Це означає, що халатності і самодіяльності в цьому питанні не місце. До того ж, неграмотний підхід до використання, наприклад, хімічних речовин, може привести до отруєння самої людини або забруднення навколишнього середовища.

Небезпеки і ризики

Сірий пацюк є природним носієм небезпечних інфекцій, частина з яких смертельна для людей. При укусі ссавець здатний заразити нас на висипний тиф, лихоманкою, паразитами, сальмонельоз, гострим псевдотуберкульозом. Недостатньо просто знизити популяцію. Вона дуже швидко відновиться. Необхідно вирішувати проблему кардинально, домагаючись повного зникнення небезпечних «сусідів». При запущених випадках – очищення об’єкту вимагатиме незрівнянно більших фінансових вкладень.

У вас виникли додаткові запитання щодо того, як вивести пацюків? Зв’яжіться з нами!

Найпоширеніші запитання про знищення щурів

 1. 1
  Чи допоможе ваша одна обробка від щурів?

  Дератизація щурів Одеса. Одна обробка при винищуванні гризунів – це не прийнятно! Мінімум за 3-4 відвідування можна стійко стверджувати, що робота виконана якісно.

  обробка №1 – моніторинг, визначення методу і стратегії винищення гризунів
  обробка №2 – застосування засобів знищення
  обробка №3 – контроль ходу винищувальних заходів
  обробка №4 – моніторинг на відсутність слідів життєдіяльності

 2. 2
  Яка кількість часу необхідна на обробку від щурів?

  Кожне відвідування при дератизації приміщення вимагає від 30 хв. до 1,5 години в залежності від призначення і зараженості об’єкта.

 3. 3
  Що потрібно підготувати до приходу дератизатора?

  Для першого відвідування в підготовчих діях немає необхідності.

 4. 4
  Яким методом краще проводити обробку від щурів?

  Дератизація (Одеса) щурів – це комбінований метод: хімічний та механічний (отруєння та відлов). Однак, хімічний метод отруєння дає найкращі результати, тобто одним виловом не обійтися.

 5. 5
  Де мені перебувати під час знищення щурів?

  За вашим бажанням, при роботі з пацюками у нас немає вимог до відсутності людей в приміщенні. Це безпечно!

 6. 6
  Чи надаєте ви гарантію на дератизацію щурів?

  Так, надається гарантія терміном 3 місяці, щоб ви могли переконатися в якості виконаної роботи (без прихованих умов і дрібного шрифту).

SWITCH THE LANGUAGE