+38 (067)483 35 88Показати номер

Дезінсекція: знищення тарганів в Одесі — знищимо тарганів під ключ!

- 20 на борьбу с тараканами

Фахівці нашої служби готові допомогти в боротьбі з тарганами. Якісно проведена дезінсекція гарантує відсутність набридливих комах після проведення всіх заходів.

Переваги послуг дезінсектора

Ми впевнені в результаті, внаслідок чого надаємо письмове підтвердження з гарантією відсутності тарганів протягом півроку. Якщо протягом зазначеного періоду часу проблема повернеться, ми проведемо повторну процедуру травки тарганів абсолютно безкоштовно, в зручний для вас час. Спеціаліст знову визначить метод обробки конкретних приміщень з урахуванням ступеня зараження пористість поверхні.

Звертаємо вашу увагу на те, що після обробки приміщень прибирання проводити не обов’язково; досить протерти поверхню кухонних меблів ганчіркою. Якщо в будинку знаходяться діти віком до 1 року, рекомендуємо вимити підлогу після обробки з миючим засобом. Замовник може перебувати в оброблюваних приміщеннях під час роботи фахівця. При бажанні замовника проконтролювати роботу дезінсектор надасть всі необхідні засоби захисту.

Переваги професійної дезінсекції:

 • Гарантоване знищення тарганів.
 • Препарати не залишають слідів після процедури.
 • Відсутність запахів і шкідливих складових у повітрі.
 • Застосовувані найкращі засоби від тарганів не становлять небезпеки для здоров’я.
 • Обробка не забирає багато часу – процедура вимагає від 30 до 40 хвилин.
 • Заходити в приміщення без засобів захисту можна вже через 2 години після обробки.
 • Зручна форма оплати банківською картою або готівкою.

Обрані дозування засобів нешкідливі для здоров’я людини і домашніх тварин. Всі препарати які застосовуються – нетоксичні.

Важливість своєчасного втручання дезінсектора

Знищення тарганів  вимагає кваліфікованого підходу. Технологією обробки приміщень і розробкою рецептів займаються вчені. Проблема з небажаними комахами – справа рук професіоналів. Фахівцями враховується біологічна складова рудих тарганів, завдяки чому забезпечується гарантований результат. Співробітники компанії дотримуються всіх вимоги безпеки.

Досвід роботи показує, що побороти проблему своїми зусиллями не вдається. Дезінсекція приміщень проводиться в найкоротші терміни. Довірити роботу краще професіоналам, в розпорядженні яких досвід і спеціалізовані засоби.

Ціна і гарантії на послуги

– Ціна на травку тарганів в квартирі: 2880 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

У гарантію 3 місяці включені всі ваші ризики повторного зараження тарганами без додаткових оплат.

Акція діє з 01 по 30 серпня 2022 г. Ціна обробки без знижки 3600 грн

Перевіряйте досвід і компетентність тих, кого слухаєте або кому плануєте довірити свій будинок і здоров’я вашої сім’ї.

Адже вибирати, в кінці кінців, тільки Вам!

Відгуки клієнтів

Проверенный
Коротко напишу .Профиссионалы своего дела.Огромное спасибо!
Андрей Гоменюк
Андрей Гоменюк
18. август, 2020.
Проверенный
Была огромная проблема с тараканами,заказывали уничтожение этих паразитов.наши мучение закончились после посищение ребят.огромное Спасибо
Юлия Сардарова
Юлия Сардарова
25. июнь, 2020.
Проверенный
Заказывали уничтожение тараканов, сработали ребята очень хорошо!Респект
Bentley
Bentley
25. июнь, 2020.
Проверенный
Професіоналізм, пунктуальність, результат. Мали проблеми з мурахами. Більше проблеми немає. Задоволені. Рекомендуємо!
Blaxie Barbers
Blaxie Barbers
19. май, 2020.
Проверенный
Проводили дезинсекцию от клопов, до этого пробовали сами.Не выходило, ребята все решили.ОГРОМНОЕ СПАСИБО СПИМ СПОКОЙНО!
Юра Топалов
Юра Топалов
28. март, 2020.
Проверенный
Провели дезинсекцию все гуд!травили тараканов!СПАСИБО
Дмитрий Дюльгер
Дмитрий Дюльгер
28. март, 2020.
Проверенный
Ребята проводили дезинсекцию от клопов!Все на очень высоком уровне!МЕГО БОЛЬШОЕ СПАСИБО)))
Инна Сивакова
Инна Сивакова
19. март, 2020.
Проверенный
Пару раз ошиблись,с выбором компаний по дезинсекцый.Нашли ребят,профи своего дела.Провели нам дезинсекцыю от клопов,все очень хорошо.
Алексей Барсуков
Алексей Барсуков
8. март, 2020.
Проверенный
Не бывает дизенсекцый от клопов ЗА ТРИ КОПЕЙКИ ,.все качественное стоит денег.
Владислав Крижанський
Владислав Крижанський
6. март, 2020.
Проверенный
Заказывал дезинсекцыю от тараканов, все сраслось, дорого но все Вери бютифол)))))
BIGZLO
BIGZLO
6. март, 2020.

Препарати і сертифікати

attracide-26cs
санітарне заключення
Провекта
санітарне заключення

Досвід роботи показує, що побороти проблему своїми зусиллями не вдається. Дезінсекція приміщень проводиться в найкоротші терміни. Довірити роботу краще професіоналам, в розпорядженні яких досвід і спеціалізовані засоби.

Знищення тарганів у квартирі

Для позбавлення від проблеми достатньо півгодини, протягом яких проводиться дезінсекція. Таргани зникають вже після 2 діб після процедури. Остаточне знищення тарганів потребує в середньому 10-ти днів. Обробка квартири здійснюється переважно на кухні, де спостерігається найбільша концентрація комах. У роботі застосовуються спеціалізовані склади з безпечної пропорцією.

 

Щоб виключити явище небажаних «співмешканців» в квартирі, бажано проводити заходи профілактичного характеру. Отвори, через які таргани можуть переміщатися між квартирами житлового будинку, рекомендується закрити декоративною сіткою. Щоб виключити повторне проникнення шкідників, бажано перекрити можливі шляхи їх міграції протягом декількох тижнів з моменту обробки.

Дезінсекція в Одесі може не знадобитися, якщо ви проведете профілактику. Рекомендується не залишати їжу на кухні на ніч, оскільки саме продукти харчування приваблюють комах. Скористайтеся герметиком для усунення щілин і дірок в стінах квартири. Дезінсекція квартири здійснюється протягом півгодини в присутності власника.

Пропонуємо Вам ознайомитися з коротким відео для підготовки квартири до дезінфекції від тарганів:

Ліквідація тарганів в ресторані та інших закладах громадського харчування

Заклади громадського харчування – підприємства, де проблема з тарганами особливо поширена. Дезінсекція приміщень ресторану вимагає особливої ​​уваги, оскільки наявність комах на кухні – пряма втрата репутації закладу. Ресторан закривається на час дезінсекції в обов’язковому порядку, щоб виключити проблеми у вигляді отруєння відвідувачів.

Будь ласка ознайомтеся з підготовкою ресторану до винищення тарганів на відео нижче:

Своєчасне знищення тарганів в ресторані дозволяє уникнути проблем з контролюючими державними органами та негативними відгуками з боку відвідувачів. Досить кількох годин, щоб обробити всі приміщення ресторану. Звертаємо вашу увагу на те, що ми використовуємо виключно нетоксичні препарати.

Найпоширеніші запитання про знищення тарганів

 1. 1
  Одна обробка від тарганів гарантує 100% вирішення проблеми в квартирі?

  За 8 років роботи в Одесі статистика 70% – ТАК і 30% – НІ.

  На це впливає ступінь зараження, санітарно-технічний стан квартири, історія попередніх обробок – якщо такі були і індивідуальна стійкість до інсектицидів конкретної популяції рудого таргана.

 2. 2
  За скільки часу дезінфектор впорається з обробкою від прусаків?

  В середньому за 30 – 40 хвилин з моменту входу в квартиру.

 3. 3
  У нас діти, кіт і собака - це токсично для них?

  Через 2 години після завершення обробки та провітрювання, оброблені поверхні висихають і перестають бути токсичними – це і є ефект і перевага мікрокапсул. Вони надійно закріплюються під мікроплівкою. Зняти капсули можуть тільки тарганьї ворсинки на лапках.

 4. 4
  Який метод обробки вибрати?

  Ми не надаємо методи виведення прусаків на вибір, тому що немає навіть двох методів приблизно однакових за ефективністю. Ми працюємо одним методом – обприскування і наносимо рідкі розчини під тиском 6 атмосфер за допомогою професійних німецьких обприскувачів Глорія. Сопло обприскувача може доставити рясну порцію розчину в будь-яку тріщину, щілину, стик, а це якраз ті місця де знаходяться гнізда. На стіни безбарвний розчин наноситися легкої росою – після висихання візуально непомітний.

 5. 5
  Де мені перебувати під час обробки?

  Ви будете перебувати в квартирі під час проведення обробки. Побачите як і що обробляється. Вам видадуть захисну одноразову маску як у дезинфектора. Дітей і домашніх тварин під час процедури в квартирі бути не повинно.

 6. 6
  Ви даєте гарантію на послуги?

  Так, даємо гарантію терміном на 3 місяці без прихованих умов і дрібного шрифту.

SWITCH THE LANGUAGE